Úvodní stránka > Dobrý odkaz na zajímavý článek > tn.cz: VÍTE, KDO JSOU PREPPEŘI? – Co se stane za měsíc? Miliony lidí se připravují na konec světa

tn.cz: VÍTE, KDO JSOU PREPPEŘI? – Co se stane za měsíc? Miliony lidí se připravují na konec světa

Magické datum 21. 12. 2012 se nezadržitelně blíží, nikdo neví, jestli se stane něco nebo nic, ale miliony lidí po celém světě si dělají zásoby potravin a staví si bunkry, aby přežili případnou dobu chaosu. Preppeři jsou i v Česku.

Datem 21. prosince končí po 5 125 letech poslední cyklus mayského kalendáře, který započal 11. srpna 3114 př. n. l. Milovníci konspiračních teorií a apokalyptických vizí si proto s tímto datem spojují konec světa, jak ho známe.
Teorií o tom, co se stane, existuje celá řada. Patří mezi ně, že dojde k magnetickému přepólování Země, že do nás narazí nějaké vesmírné těleso, že nás zničí supererupce na Slunci, že přijde zemětřesení a tsunami, nebo že se Země dostane do takzvaného nulového galaktického pásma a planeta se ponoří do tmy.

http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/uz-za-mesic-se-ma-stat-neco-miliony-lidi-se-pripravuji-na-konec-sveta.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2012-11-21

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: